Ubytování

Penzion Babeta - dvoulůžkový pokoj

Penzion Babeta se nachází v klidné části Třeboně a v bezprostřední blízkosti Lázní Aurora. Budova penzionu je nově postavená, a proto vám můžeme nabídnout kvalitní ubytování v moderních a plně vybavených pokojích. K ubytování nabízíme jak dvoulůžkové pokoje, tak i čtyřlůžkové apartmány. Penzion je vhodný nejen pro jednotlivce, ale i pro celou rodinu.

Vybavení pokojů

Námi nabízené dvoulůžkové pokoje i čtyřlůžkové apartmány jsou moderního vzhledu, plně vybavené a v celém penzionu je možné využít připojení k internetu pomocí Wifi.

Každý pokoj je vybaven následujícími zařízeními:

  • ledničkou,
  • LCD televizí,
  • samostatnou koupelnou s WC,
  • vybavenou kuchyňskou linkou s varnou deskou a rychlovarnou konvicí.

Pokoje orientováné na jih a podkrovní apartmány jsou vybaveny klimatizací.

Stravování

Jídelna

Penzion Babeta nenabízí vlastní stravování, ale je vám k dispozici nedaleká jídelna, kde si určitě za přijatelné ceny vyberete z velké nabídky hlavních jídel.

Restaurace

Můžete využít i nedaleké restaurace, které v době oběda nabízejí minutky i polední menu za přijatelné ceny. Pokud máte chuť na něco malého, určitě si vyberete v naší kavárně.

Vaření přímo na pokoji

Jelikož jsou všechny pokoje vybaveny kuchyňskou linkou, je možné si vařit přímo na pokoji. Potraviny můžete zakoupit v nedalekém supermarketu nebo si dovést vlastní. Pro uskladnění potravin a chlazení nápojů je pro vás na pokoji připravena lednice.

Doprava

Součástí penzionu je privátní parkoviště, proto je bezplatné parkování pro hosty penzionu zajištěno.
K dopravě po městě můžete využít auto nebo bezplatnou městskou autobusovou dopravu.
V blízkém okoli se nachází půjčovna kol, kde si můžete zapůjčit jízdní kola a následně je uschovat přímo v penzionu, kde se nachází úschovna kol.

Exteriér

Penzion Babeta nenabízí jen ubytování, ale v přízemí penzionu najdete i kavárnu s cukrárnou a v zahradě penzionu zahradní posezení.

2009 - 2023 © Penzion Babeta Třeboň. All rights reserved.
Created by Opton s.r.o. 2009